Atgal
Algimanto ir Mindaugo Černiauskų fotografijos darbų paroda „Budėk“

Lietuvos Seimo antruose rūmuose iki birželio 14 d. bus eksponuojama Algimanto ir Mindaugo /Brolių/ Černiauskų fotografijos darbų paroda „Budėk“.

Parodos anotacijoje Broliai Černiauskai rašo: 

Mes daug ką paslepiam tyloj, po žodžiais, rūbais, bet iš tiesų neturim nieko savo, nors popieriais mojuojam nuosavybės. 


Ne mano šie laukai, ne mano. Ir pievos šios ne mano. Miškai ir ežerai, ir upės – ne mano juk, ne mano... Užaugs takai, kuriuos numyniau, keliai užaks ir pamatai namų, kuriuos stačiau, sunyks... Šitam gyvenimo kely mana tik Atmintis, kuria darbai, veiksmai, jausmai pavirsta. Nuo lūpų nupleveno džiaugsmas, ištirpo laimė debesy... Lyg akmeniu užspaudžiu savo baimę, paklydimą, nedorą veiksmą ir nusikaltimą, skriaudą, neteisybę. Retežiais neuronų pačioj akių gelmėj kalu prie dugno, kad negrįžtu. Bet kartais jie pabėga ir mano lūpom gieda savo būtį. Juk jie gyvi, jie laukia varpo gausmo, savo valandos, kada pakils ir atsistos šalia. 
Ši paroda apie gyvenimo Atmintį, kuri slypi ne tik akyse ir lūpose, bet ir kelio vingyje, išdžiūvusiame nuo žmogaus skausmo medyje, senoje nuotraukoje ar svyrančiame kryžiaus ženkle. 
Istorinė atmintis įpareigoja, kad būtume budrūs,  budėtume, kad nepasikartotų tremtys, išdavystės ir holokaustas. 
Budėk. 


 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired