Atgal
Paskelbti Sony World Photography konkurse Nacionalinius apdovanojimus laimėję lietuviai

Berta Tilmantaitė. Pirma vieta

Sony World Photography Awards (Sony Pasaulio Fotografijos apdovanojimai) yra didžiausias fotografijos konkursas pasaulyje. Jo tikslas – atkreipti dėmesį ir apdovanoti geriausius šiuolaikinės fotografijos atstovus iš viso pasaulio.Šiais metais konkursui buvo pateikta virš 173 000 fotografijų iš 171 šalies.

Konkurse fotografai apdovanojami Profesionalų, Atviroje visiems, Jaunimo ir Mobiliosios fotografijos kategorijose. Be to, atskirai išrenkami geriausi fotografai ir jų fotografijos iš kiekvienos šalies ar regiono.Česlovas Česnakevičius. Antra vieta

Šiemet paskelbti 54 Nacionalinio apdovanojimo laimėtojai. Jiems įteikiama naujausia Sony fototechinka, o laimėjusios fotografijos bus eksponuojamos Somerset House galerijoje Londone Sony World Photography apdovanojimų parodoje nuo balandžio 24d. iki gegužės 10d.

Lietuvos Nacionalinį apdovanojimą gavo Berta Tilmantaitė, užėmusi pirmą vietą, 2-ą vietą užėmė Česlovas Česnakevičius, 3-ą – Diana Ivojlova.

Kompanija SONY jau ne pirmus metus remia Lietuvos fotomenininkų sąjungos projektus. SONY remia tradicinį fotomenininkų seminarą „Fotografų susitikimai“, rengiamą Nidoje, bei konkursą „Debiutas“.

Diana Ivojlova. Trečia vieta


Daugiau apie Nacionalinius apdovanojimus:
http://www.worldphoto.org/national-award-2015/
Lietuvos Nacionalinio apdovanojimo laimėtojai:
http://www.worldphoto.org/national-award-2015/lithuania/
Daugiau apie Sony World Photography apdovanojimus:
http://worldphoto.org/about-the-sony-world-p 
Kitos naujienos