Atgal
Virginijaus Kinčinaičio knygos „Fotoregos pratimai“ pristatymas

2015 m. vasario 13 d. (penktadienį) 17.00 val. maloniai kviečiame į menotyrininko Virginijaus Kinčinaičio knygos „Fotoregos pratimai“ pristatymą ir susitikimą su autoriumi „Prospekto“ fotografijos galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius).
 
Knygos pristatyme taip pat dalyvaus: Algimantas Aleksandravičius, Jurijus Dobriakovas, Agnė Narušytė, Gytis Skudžinskas, Stanislovas Žvirgždas. 


*******
 
Subjektyvus laikas jau negrįžtamai supainiotas su fotografiniu laiku, privati atmintis užleidžia vietą kolektyvinei fotografinių vaizdų atminčiai. Palaipsniui vaizdai išstumia mūsų gyvenimus. Siekiant šių procesų ir sąveikų aiškumo, tenka nuolat grįžti į talpius, neišsemiamus šeimyninių, meninių, socialinių, politinių fotografijų archyvus. Tenka veltis į atsinaujinančias šių vaizdų kovas, brėžti jų ateities scenarijus. Tai nesibaigiantys fotoregos pratimai, kuriais prasideda nauja diena. Vieni iš mūsų rašo detektyvinę fotografinio vaizdo istoriją, kiti prie krūtinės glaudžia fotoaparatą, kažkas rūšiuoja nebesuvaldomą savo asmenukių kolekciją,dar kitas smulkiai plėšo senas savo jaunystės fotografijas.
 
Virginijus Kinčinaitis


 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired