Atgal
Paskaitų apie fotografiją ciklas “Prospekto” fotografijos galerijoje. Nerijus Milerius "Fotopadidinimas"

Aštuntoji ciklo paskaita apie fotografiją „Prospekto” galerijoje pakvies į susitikimą su kino filosofu ir  teoretiku Nerijum Mileriu. 2014 m. gruodžio  4 d., 17.30 val. dalyvausime paskaitoje-diskusijoje "Fotopadidinimas".

Fotografiją ir kiną įmanoma lyginti tiek abstrakčiai, per bendras šių dviejų menų struktūras, tiek ir per konkrečius kūrinius. Būtent antrasis kelias - M. Antonionio "Blow up" (Fotopadidinimas) ir A. Kiarostami "Close up" (Stambus planas) - šįkart ir tampa refleksijos apie fotografiją ir kiną atspirties tašku. Koks fotografijos ir kino santykis su tikrove? Kiek fotografijos ir kino medijos keičia tai, kas fotografuojama ir filmuojama? Kaip fotografas ir kino kūrėjas dalyvauja tame procese, kuris fiksuojamas? Ar dar prasminga kalbėti apie tikrovės 'fiksavimą"? Šie ir daugelis kitų klausimų ir bus keliami paskaitoje-diskusijoje.


 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired