Atgal
Paskaitų apie fotografiją ciklas “Prospekto” fotografijos galerijoje. Marija Drėmaitė "Architektūra ir fotografija"

Tymo gatvė, Vilnius, 1960 m., Žvaigždro Drėmos nuotrauka

Šeštoji ciklo paskaita apie fotografiją „Prospekto” galerijoje pakvies į susitikimą su architektūros istorike Marija Drėmaite. 2014 m. lapkričio  6 d., 17.30 val. klausysime paskaitos "Architektūra ir fotografija".
 
Pati pirmoji žinoma nuotrauka, padaryta 1826 metais, buvo architektūros fotografija. Nuo tada pastatai tapo patraukliu fotografų dėmesio objektu, tiek dėl savo grožio, tiek dėl visuomeninės svarbos. Visi supranta, kad nepaisant pretenzijų tapti tiksliu objekto užfiksavimu ar atvaizdu, architektūros fotografija yra tik objektointerpretacija, tūrinio objekto perteikimas plokštumoje, taigi – dalinis vaizdas. Tačiau būtent fotografiniai architektūros atvaizdai sukonstravo mūsų vaizdinį apie architektūros raidą, kultūros paveldą ir tolimus kraštus. Architektūros istorikė Marija Drėmaitė pasakos apie fotografijos galią konstruoti mūsų suvokimą apie architektūrą bei supantį pasaulį ir kaip fotografija panaudoja architektūrą. 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired