Atgal
Paskaitų apie fotografiją ciklas “Prospekto” fotografijos galerijoje

Penktoji ciklo paskaita apie fotografiją „Prospekto” galerijoje pakvies į susitikimą su menininke Aurelija Maknyte. 2014 m. spalio 30 d., 17.30 val. klausysime paskaitos "Radau + parodžiau = sukūriau?"

Ready made sąvoka, į meno istoriją įžengusi su M. Dushamp'o kūrybinėmis strategijomis, fotografijoje tapo aktuali gerokai vėliau. Galbūt todėl, kad pati fotografija, kaip meno pasaulio reiškinys, ilgai ir kantriai įrodinėjo savo teisę būti pilnaverčiu kūrybos įrankiu? Dabar jau retas abejos, ar fotografija - menas. Tačiau kas nutinka su fotografija, kai ji naudojama kaip „rastas daiktas"? Ar tokiam „daiktui" kūrinio dvasią įkvepia menininkas, o iki tol ji tebuvo popierėlis su vaizdu? O gal visa fotografija tėra „ready made", nes menininkas nufotografuoja tai, ką randa? Rasta fotografija, tapusi kūrybinio projekto turiniu, visada kels daugiau klausimų, nei atsakymų.


Paskaitoje, pasitelkiant įvairių fotografinių projektų pavyzdžius, bus bandoma rasti atsakymus į klausimus arba sukurti daugiau klausimų. 
Taip pat bus galima susipažinti su paskaitos vakarą veikiančiais dviem A. Maknytės projektais, kuriuose ji naudoja fotografiją kaip „ready made". Tai „Meno istorija pagal tėvą" bei nuolat kuriamu ciklu „Burning slides". Projektą „Burning slides" galės papildyti kiekvienas paskaitos klausytojas, ugnimi sukurdamas savą projekto skaidrės versiją.

Kitos paskaitos:

Lapkričio 06d., 17.30 val. Marija Drėmaitė. Architektūra ir fotografija.
Lapkričio 20 d., 17.30 val. Jolita Mulevičiūtė. Grafas Stanislovas Kazimieras Kosakovskis ir XIX a. fotografija.
Gruodžio 4 d., 17.30 val. Nerijus Milerius. 


 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired