Atgal
Paskaitų apie fotografiją ciklas “Prospekto” fotografijos galerijoje

D.Liškevičius.Centres of the World. Enjoy Yourself 1999-2002

Trečiasis paskaitų apie fotografiją ciklas „Prospekto” fotografijos galerijoje pakvies į susitikimą su menotyrininku dr. Tomu Pabedinsku. 2014 m. spalio 16 d. 17.30 val. „Prospekto“ fotografijos galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) T. Pabedinskas skaitys pranešimą tema „Fotografija šiuolaikiniame mene“.

Paskaitoje bus aptariami klausimai, neretai provokuojantys karštas diskusijas tarp skirtingų kūrybinių pažiūrų fotografų ir keliantys sumaištį parodų lankytojų galvose. Kodėl fotografiją šiandien gali kurti ne tik fotografai, bet ir kitų meno sričių atstovai? Dėl kokių priežasčių fotografija patenka į  platų šiuolaikinio meno kontekstą arba tampa tarpdisciplininių kūrinių dalimi? Kaip šiame kontekste reikėtų interpretuoti ir vertinti fotografinius atvaizdus?
Šios problemos paskaitoje bus analizuojamos ir iš teorinės perspektyvos, remiantis pasaulio fotografijos istorine raida, ir aptariant konkrečius fotografijos panaudojimo šiuolaikiniame mene atvejus Lietuvoje. 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired