Atgal
Paskaitų apie fotografiją ciklas “Prospekto” fotografijos galerijoje

Nuo spalio mėnesio vėl pradedamas paskaitų apie fotografiją ciklas “Prospekto” fotografijos galerijoje. Ši tradicija tęsiama jau nuo 2010 m., kur vakarus vedė fotografijos istorijos tyrinėtojas Stanislovas Žvirgždas. 2014 m. palnuojamas paskaitų ciklas žada išsiplėsti ir analizuoti ne tik istorinę fotografiją, bet ir šiandienos aktualijas tiek lokaliu, tiek ir tarptautiniu kontekstu.

Pirmąjame susitikime 2014 m. spalio 2 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. kalbėsimės su Jurijumi Dobriakovu apie jo kuruotą projektą “Fotografijos grūdas”.
“Tarp periodiškai skelbiamos fotografijos mirties ir jos esamosios perteklinės gyvybės, pasireiškiančios nepaliaujamu atvaizdų dauginimu, turi egzistuoti trečioji būsena. Minėto akligatvio akivaizdoje būtina paimti iš fotografijos tai, kas joje yra, buvo ar galėjo būti vertingiausia, ir mobilizuoti tai naujam gyvenimui kitose estetinėse platformose. Tai nei reanimacija, nei archeologiniai kasinėjimai, nei naujų formų paieška. Veikiau tai bandymas aptikti fotografijos grūdą ten, kur jis visuomet neakivaizdžiai egzistavo”, - teigia Jurijus Dobriakovas.

Artimiausi susitikimai spalio – lapkričio mėnesį vyks su Tomu Pabedinsku, Stanislovu Žvirgždu, Aurelija Maknyte, Marija Drėmaite, Jolita Mulevičiūte ir kt.

Paskaitų ciklą dalinai remia Vilniaus miesto savivaldybė.

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired