Atgal
V. Daraškevičiaus fotoparoda "Tarp vandenų ir smėlynų"

Kviečiame apsilankyti Vytauto Daraškevičiaus fotoparodos TARP VANDENŲ IR SMĖLYNŲ Neringos tema pristatyme Thomo Manno muziejuje (Skruzdynės g. 17, Neringa) rugsėjo 17 d., trečiadienį 16:30 val. Parodoje bus nemažai kadrų iš fotomenininkų sąjungos seminarų , pradedant nuo pirmojo 1973m.

TARP VANDENŲ IR SMĖLYNŲ

Kuršių Nerija man - ypatinga vieta. Čia, vos persikėlęs iš Klaipėdos,  beveik visuomet pajuntu neįprastai pakilią nuotaiką,  laisvumą, kažkur nuslenka betkokie rūpesčiai. Pirmą kartą ilgiau pabūti Neringoje teko 1969m., kai mane, ką tik iškeptą jaunąjį specialistą, „komandiravo“ porai savaičių į Pervalką talkininkauti įmonės poilsio namų statyboje. Vėliau irgi sekėsi vis aplankyti šią įstabią vietą bent kartą metuose ar net dažniau. Nidoje buvo įmonės, kurioje aš darbavausi, vila „Laumė“, kurioje tekdavo ilsėtis su šeima; keletą kartų buvojau kaip ansamblio „Sadauja“ dalyvis, o nuo 1973m. beveik reguliariai rugsėjo vidury dalyvaudavau Lietuvos Fotomenininkų Sąjungos rengiamuose seminaruose.  Porą kartų teko buvoti Neringoje ir žiemą -  pasirodo, ir tuo metu čia nepaprastai įdomu.
Visuomet nemažai fotografuodavau. Viskas man čia buvo įdomu - ir unikali gamta, ir labai įdomūs bei draugiški vietiniai žmonės, ir išskirtinės aplinkos fone atsipalaidavę poilsiautojai, ir čia vykstantys renginiai. Keletą kartų teko išplaukti į marias su Neringos žvejais, o su preiliškiais Vytautu Kerunaičiu ir Antanu Teišerskiu (abu , deja, jau a.a.)  ir susidraugavau...

Kadrus iš minėtų temų, susikaupusius per tą ilgoką periodą, ir parinkau parodai. Mozaika išėjo gana marga, bet, mano nuomone, ji atspindi šį kraštą.          
                              
Vytautas DaraškevičiusVytauto Daraškevičiaus fotografijos


 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired