Atgal
F.Grimaud fotografijų parodos "Athinganos. Ūsuoti vyrai" atidarymas

Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija ir Prancūzų institutas Lietuvoje maloniai kviečia Jus į Frederiko Grimaud (Prancūzija) fotografijų parodos „Athinganos. Ūsuoti vyrai“ atidarymą, kuris įvyks š.m. rugsėjo 3 d. (trečiadienį) 17.30 val. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono g. 11 Vilnius). Paroda veiks rugsėjo 3–29 d.

F. Grimaud, gimęs Reno mieste (Bretanė, Prancūzija), nuo pat jaunystės užsiima fotografija. Anot F. Grimaud, jau penkiolika metų autorinė ir reportažinė fotografija padeda jam atrasti pusiausvyrą kaip asmenybei ir profesionalui.  Priklausomai nuo to, koks siužetas, menininkas kuria skaitmenines arba popierines fotografijas, siekdamas minties ir estetikos vienovės. Jis bando užfiksuoti žmogų, taip pat jo baimes, rūpesčius ir laimę. Įamžindamas tai, ką įžvelgia, autorius savotiškai inventorizuoja savo pasaulį ir jį sudarančias klišes.

2007 m. 1 premijos laureatas Tarptautiniame fotografijos konkurse (Los Andželas, IPA) kategorijoje „Vis dar gyvenimas“

2009 m. 1 premijos laureatas Tarptautiniame žurnalistikos festivalyje SCOOP Anžere (reportažinė fotografija, skirta negaliai)

2011 m. Jaunųjų talentų fotografijos SFR konkurso laureatas kartu su Françoise Huguier (Polka 2011, gatvės mados foto)

2013 m. Speciali žiuri premija  konkurse „Talentai POM Freelens-MAP“

Žurnalistų grupės narys (www.divergence-images.com)


 
Kitos naujienos