Atgal
"Vyzdys foto/ video". Vasaros numeris. Liepa
Vasaros žurnalo ,,Vyzdys foto video“ numeris tradiciškai skirtas  atostogoms, kelionėms.
Visų pirma  čia galima  surasti patarimų kaip išsirinkti  naują  fotoaparatą, kuris visų pirma tiktų atostogoms.
   Šį kart žvilgsnis krypsta  į tobulesnes, tuo pačiu ir brangesnes  kompaktines.Skaitytojas gali surasti  testus kameroms Canon PowerShot SX260, Fujifilm Xpro1, Finepix HS30 EXR, beveidroniams Olympus E-M5, Olympus  E-PL3, Ricoh CX5, Ricoh GXR, Pentax K-01 ir kitiems.
  Artėjanti Photokina 2012  atneš dar daugiau naujienų.
   Žvilgsnis į kompaktines.Visos šios kameros  pasižymi kompaktiškumu ir labiau arba mažiau tinkamos kelionėms.Tai įvertina mūsų ekspertai. O apie keliones po Australiją, Indiją publikuojami fotomeninkų Vytauto Suslavičiaus, Lino Ambrasūno fotoreportažai.
    Žurnale nemažai  dėmėsio skirta  objektyvų testams. Tai Sigma 70-200 mm, Sigma 50 mm, Tamron 18-270 mm ir  kiti  išbandyti įvairiomis fotografvimo sąlygomis.
 Fotokrepšys. Kaip pagerinti savo fotografijų kokybę?Ši nauja rubrika  pakviečia  pasvarstyti, kokią  įrangą: objektyvus, trikojus, filtrus, atminties korteles pirkti, siekiant  tobulėti ir patirti daugiau malonumų plėtojant savo pomėgį.
    Trumpuose interviu su profesionaliais fotografais V. Ščiavinsku, V. Augustinu galima sužinoti jų gerų  patarimų.
   Kelyje ,,Juodoji dėžė“-  tai pasakojimas   automobilio vaizdų registratoriaus  ir  filmavimo galimybes.
  Fotografijos kūrybos puslapiuose redaktorius V. Juraitis apžvelgia  Šiaurės šalių, ir, pirmiausia švedų fotografiją,  kritiškai atsiliepia apie nepalankią mūsų kraštui  ekonominę ir kūrybos padėtį. Publikuojami žymios švedų menininkės Tovos Mozard darbai.
   Lietuvos klasikinės  fotografijos   atstovas Romualdas Augūnas su naujuoju fotoalbumu ,,Sapnuoju Lietuvą“ publikacijoje  atssikleidžia  kitokiu  savitu matymo kampu .
Pokalbių apie  fotografiją rubrikoje  šį kartą  mūsų svečias klaipėdietė Viktorija Vaišvilaitė- Skirutienė,  būdama  iš profesijos psichologė,  dirbdama stiliste grožio salone, dugelio fotokonkursų dalyvė ir nugalėtoja,  ji  dalijasi mintimis apie fotografavimo idėjų šaltinius, savito stiliaus puoselėjimą.
   Mažosios Lietuvos miesteliai ir jų žmonės fotografijose – ši rubrikla nuves į Karaliaučių, Tolminkiemį - K. Donelaičio žemę. Paskatins pamąstyti apie emigraciją, mūsų lietuviškojo tapatumo išsaugojimą.
    Fotokonkurso puslapiuose ,,Kelionė į tėviškė 2012” kiekvienas turi galimybę publikuotis žurnale ir laimėti prizų.
    Tarp jų  galimybė laimėti žurnalo prenumeratą, ZOOMBOOK  savo autorinį vienetinį fotoalbumą  ir kt.

 
Kiti leidiniai