Atgal
Bryan Peterson. Susipažinkite: išlaikymas

Praktinė fotografijos knyga / 2009
978-9955-640-94-3
160 psl.


Minkštais viršeliais/ Iš anglų kalbos vertė Saulius Repečka/ Specialusis redaktorius Daumantas Každailis/ Dizainas: Daumantas Každailis, Ieva Každailienė


Šioje knygoje pasakojama apie išlaikymo svarbą bei gudrybes, kuriant veiksmo ir menko apšvietimo sąlygų fotografijas. Kaip teisingai nufotografuoti judantį objektą, kaip sukurti „vaiduoklį“, kaip įamžinti žaibą ir mirksintį švyturį arba įspūdingai pavaizduoti miestovaizdį menko apšvietimo sąlygomis? Ką daryti norint „sustingdyti“ veiksmą ar, priešingai, – jį pabrėžti? Kaip lieti spalvas ir „paninti“?

Iš pažiūros nepalankios fotografavimo sąlygos suteikia naujų galimybių. Šios knygos autorius, remdamasis savo paties nuotraukomis, nuosekliai aiškina, kaip, naudojantis įvairiomis fotografijos technikomis, jas sukurti. Kiekviena autoriaus nagrinėjama  tema knygoje iliustruota keliomis fotografijomis, parodančiomis įvairius sėkmingesnius ir mažiau sėkmingus tos pačios scenos variantus. Tai daro knyga labai aiškia ir praktiška, padedančia pasiekti konkrečių rezultatų, išplėsti kūrybines galimybes.

Knyga skirta visiems pasiryžusiems kūrybiškai tobulėti fotografijos entuziastams. Naudingų patarimų ir idėjų  joje ras ir profesionalas.

Bryanas Petersonas – daugelio fotografų rekomenduojamo bestselerio „Susipažinkite: ekspozicija“ autorius.

 
Kiti leidiniai