Atgal
Migruojanti realybė

Išleista knyga-katalogas „Migruojanti realybė“. Knyga yra straipsnių ir meno projektų rinktinė, nagrinėjanti migruojančios realybės temą.


Čia mokslininkai, filosofai ir menininkai nagrinėja migracijos fenomeną iš kultūrinių, socialinių, ekonominių bei politinių pozicijų. Pagrindinė leidinio medžiaga yra parodos ir seminaro "Migruojanti realybe", vykusio 2008 04 04-06 Berlyne rezultatas. Taip pat dalis medžiagos buvo surinkta ir publikuota per elektroninį žurnalą apie medijų kultūrą www.balsas.cc

Knygoje susitinka lietuviai filosofai Gintautas Mažeikis ir Audronė Žukauskaitė, menininkai Alvydas Lukys, Cooltūristės, Gytis Skudžinskas, Julijonas Urbonas, Audrius Mickevičius ir kiti su savo kolegomis iš JAV, Anglijos, Vokietijos ir kitur.

Knygos sudarytojai: Mindaugas Gapševičius, Vytautas Michelkevičius, Žilvinas Lilas, John Hopkins. Knygos dizaineriai: Lina Ozerkina ir Joseph Miceli
Knygos leidėjai: VšĮ MENE kartu su >top iš Berlyno ir KHM iš Kiolno.

Daugiau informacijos rasite www.balsas.cc ir www.migrating-reality.com 

Knygą galėsite įsigyti Vilniuje esančiame knygyne Eureka http://knygynas.biz/  bei ŠMC parduotuvėje http://cacshop.lt/ . Knygą galite pavartyti ir Fotomeninikų sąjungos bibliotekoje.

 
Kiti leidiniai