Evaldas Ivanauskas. Dislokacijos

admin2/download.php?id=5711&FILE1_SAVE=file&table=am_files&path=%2Fhome%2Fvwww%2Fwww.photography.lt%2Fdata%2Ffiles%2Ffiles%2F

2017 m. rugpjūčio 8 d. 17.30 val. Vilniaus fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4 / Didžioji g. 19, Vilnius) atidaroma Evaldo Ivanausko fotografijų paroda „Dislokacijos“, dalyvaujant autoriui.

Keistas vienišumo jausmas apima akistatoje su parodoje eksponuojamais Evaldo Ivanausko darbais. Vaizdai labai jau primena kažkokius be gyvybės žymių sustingusius, nežemiškus akmenuotų vietovių peizažus. Pirma, kas ateina į galvą, kad tai kosminių aparatų darytos nuotraukos, nufotografuotos galbūt kur nors Mėnulyje, Marse ar Jupiterio palydovuose: Ijo, Europoje, Ganimede ar Kalistoje. Nors jokių bent kiek apčiuopiamesnių užuominų apie nežemiškąją šių peizažų kilmę nėra (kaip ir tikimybės, kad jų autentiškumą galėtume atpažinti!), vis dėlto tenka pripažinti bekompromisę jų įtaigos galią.


Laikinai neveiks „Prospekto“ galerija

Vilniaus „Prospekto“ galerija uždaryta rekonstrukcijai. Iki rudens sekite informaciją apie parodas „Vilniaus fotografijos galerijoje“ (Stiklių g. 4)!


 
Lietuvos kultūros taryba kviečia į paraiškų rengimo dirbtuves

Lietuvos kultūros taryba (LKT) kviečia kultūros ir meno projektų rengėjus dalyvauti paraiškų rengimo dirbtuvėse „Mėlynas tušas“, kurios vyks rugsėjo 15–17 d. Kultūros fabrike, Klaipėdoje.

Paraiškų rengimo dirbtuves LKT rengia atsižvelgdama į kultūros ir meno projektų vykdytojų pageidavimus ir siekdama artimesnio dialogo su kultūros bendruomene. Dirbtuvių metu bus nagrinėjamos pagrindinio kultūros projektų finansavimo dokumento – Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų rengimo gairių – naujovės 2018 metams, aptartos paraiškų rengėjų dažniausiai daromos klaidos, rengiamos diskusijos ir paskaitos kultūros bendruomenei aktualiomis temomis.

Fotografai kviečiami į tarptautinės fotografijos dienos eiseną Panevėžyje

Fotografai ir fotografijos mylėtojai! Kviečiame visus dalyvauti tradicinėje eisenoje su Panevėžio pučiamųjų orkestru "Garsas" ir taip paminėti tarptautinę fotografijos dieną. Laukiami profesionalūs fotografai, fotomenininkai, fotografai mėgėjai, fotografų klubai, draugijos, kitos organizacijos ar pavieniai jų nariai, fotografijos tyrėjai, rinkėjai, kolekcionieriai, sekėjai ir kiti fotografiją mylintys asmenys.

Renkamės rugpjūčio 19 d. (šeštadienį) 11 val. 45 min. prie Panevėžio viešbučio (Laisvės a. 26).

KVIETIMAS. OPEN CALL

Kvietimas teikti paraiškas parodoms rengti “Prospekto” ir Vilniaus fotografijos galerijose
 
Kviečiame menininkus ir kuratorius teikti paraiškas autorinėms, grupinėms ar kuratorinėms parodoms rengti 2018 metais “Prospekto” ar Vilniaus fotografijos galerijose.
Siųsti idėjos aprašymą (iki 500 žodžių), galerijos pasirinkimą, norimą eksponuotis laikotarpį ir vaizdinę medžiagą .pdf arba .jpg formatu.
Bendras laiško dydis neturi viršyti 5 Mb.
Paraiškos priimamos iki rugsėjo mėn. 6 d.
 

 
Nida 2017. Tarptautinis fotografijos seminaras.2017 m. rugsėjo mėn. 4 – 10 dienomis

Nidos kultūros ir turizmo centras „Agila“ (Taikos g. 4)
Nidos meno kolonija (E. A. Jonušo g. 3)


Seminaro metu “Nida 2017” vyks paskaitos, meninės dirbtuvės, parodų atidarymai, portfolio peržiūros, menininkų prisistatymai, knygų mugė, naktinės projekcijos Nidos viešosiose erdvėse, neformalūs susitikimai su seminaro lektoriais ir svečiais. Kartu su Neringos kultūros ir turizmo centru vyks konkursas „Fotografuojame Nidoje 2017“.

 
Romualdas Rakauskas. Triveidė knyga


Vilnius, 2016
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

Puslapių skaičius: 282
Įrišimas: